...
Вернуться   Аквафорум города Ровно > Аквариум и оборудование > Креветки

Представитель Арованы в Ровно
Регистрация Справка Пользователи Календарь Все разделы прочитаны

Ответ

Опции темы Опции просмотра
Старый 15.05.2012, 17:00   #1
Местный

Вы сказали Спасибо: 314
Поблагодарили 184 раз(а) в 138 сообщениях
Beck на пути к лучшему
Подмигивание Корм для креветок

Доброї всім пори дня. Хотів би підняти таке питання як корм для креветок. Розумію що на інших форумах досить велика кількість інформаціє вже є однак цікавить саме хто чім годує в рівному. Цікавить як спеціальні корма так і вирощене на городі чи куплене в аптеці. Ну почну тему я.

Сухі корма:

На даний момент часу основний і найбільш улюблений корм в мого круля є "Sera Crabs Natural" за цей корм відбуваються цілі епопеї. корм мені подобається як формою так і тим що в разі необхідності легко ламається, при падінні не розсипається держить форму.

Наступний сухий корм в моїй позиції йде "Tetra Wafer Mix" один з найбільш поширених кормів зоо магазинах нашого міста, хоча і на упаковці намальована креветка хай вас це не вводить в оману корм надзвичайно великій для круля, особливої боротьби за нього ніколи не бачив. Кормлю просто для різноманіття і то буду напевне закінчувати з цим. Як на мене фірма tetra не вміє робити корма для ракоподібних.

Дальше йде так сказати мажорний корм "Hikari 'Shrimp Cuisine'" найулюбленіший мій корм розмір ідеальний для годівлі креветок наминається всіма лапами щоб іншим не досталось. правда кормлю їм тільки новоприбулих щоб полиняли без проблем ну і в свій час кормились кристали.

на даний момент в планах прикупити ще деякі сухі корма як будуть так і відпишусь.

Тепер з рослинної їжі:

Сам перед треба написати про шпинат купляю свіжий в "великій кишені" вибираю найменший пучок сумою до 2грн. В один акваріум один листок, перед відправкою на потову креветкам перемиваю і варю декілька секунд. після чого він стає м'якенький і легко тоне.

Також прикормлював морквою одак це було лише декілька раз тому поки нічого особливого по цьому писати набуду, тай напливу як такого не було.

в планах спробувати ще декілька видів рослинної їжі з наших городів по типу огірків і т.п.

особливо прошу звернути увагу на час який проводить ця їжа в вашому акваріумі я рекомендував би декілька годин а тоді викидати залишки, я ж свій час залишив на більше дня трупи ще декілька днів виловлював

Ну авжеж не можна забувати про стільки на хвалений кетапанг ще по-іншому індійський міндаль. В кожному своєму акваріумі держу як мінімум один листок правда використовую його заради дубильних речовин, креветки в мене його майже не їдять тому з часом викидаю цілі листки. на даний момент думаю замінити його на листки дуба зібрані минулої осінні по всім правилам. Одним словом такій хвалений ажіотаж як пишуть на форумі я не разу не спостерігав.

також не забудемо про морожений мотиль кормлю їм рідко но ажіотаж саме собою як від мотиля =)) тут думаю особливо і писати нема що просто кидати потрібно по мінімум щоб все бистро з'їли і вода залишалась чистою.

з аптечних кормів в мене спіруліна яка з задоволенням поїдається правда дуже сильно розпадається в воді тому просто кинути в акваріум її не вийде. Оскількі корм в мене новий про результати відпишусь пізніш.

ну поки все, з часом постараюсь поповнити тему. На жаль фото з інтернету найближчій час постараюсь виправитись.

пишіть хто чім кормить і враження від корму
Beck вне форума   Ответить с цитированием
Старый 15.05.2012, 21:05   #2
Местный

Вы сказали Спасибо: 277
Поблагодарили 193 раз(а) в 88 сообщениях
Элька на пути к лучшему
По умолчанию Ответ: Корм для креветок

Может я "не в теме", но зачем вообще специально кормить креветок? Мои живут и плодятся исключительно на подножном корму Иногда (очень редко) им перепадает от рыбьего меню. Единственное дополнение - лист кетапанга, находится постоянно, тоже в качестве кондиционера для воды. Кстати, креветки начали его понемногу есть, только когда он наполовину разложился. Но это ИМХО. Оговорюсь, что имела дело только с вишнями и желтыми креветками.
А вообще такая забота о питомцах конечно достойна всяческих похвал!

Последний раз редактировалось Элька, 15.05.2012 в 21:09.
Элька вне форума   Ответить с цитированием
Эти 2 пользователя(ей) сказали Спасибо Элька за это полезное сообщение:
APitbul (17.05.2012), KOleg (09.04.2015)
Старый 17.05.2012, 12:52   #3
Местный

Вы сказали Спасибо: 230
Поблагодарили 254 раз(а) в 126 сообщениях
APitbul на пути к лучшему

Цитата:
Сообщение от Элька Посмотреть сообщение
зачем вообще специально кормить креветок? Мои живут и плодятся исключительно на подножном корму Иногда (очень редко) им перепадает от рыбьего меню. Единственное дополнение - лист кетапанга, находится постоянно, тоже в качестве кондиционера для воды. Кстати, креветки начали его понемногу есть, только когда он наполовину разложился.
Аналогичная ситуация - ничем не кормлю, в наличии лист кетапанга при чем восторг этот лист вызывает больше у моих анцитрусов чем у креветок. Кстати на этих листах очень хороший подьем получается малька анцитрусов.
Старый 17.05.2012, 19:30   #4
Местный

Beck на пути к лучшему
По умолчанию Відповідь: Корм для креветок

Ну під'їдати за рибками в мого круля не вийде по причині відсутності самої риби =) Різноманіття кормів дозволяє добитися більш яскравого окрасу і авжеж креветки будуть здоровіші. Також деякі види є досить прихотливі до їжі і що небуть їсти не будуть. Тай вам просто не хочеться побалувати ваших жильців ?
Старый 19.05.2012, 11:32   #5
Местный

Вы сказали Спасибо: 277
Поблагодарили 193 раз(а) в 88 сообщениях
Элька на пути к лучшему

Beck, наверное в твоем случае это действительно имеет смысл (много креветок, мало естественного пропитания). А насчет разнообразия корма, в моем случае: лучшее - враг хорошего, когда на первых порах пыталась докармливать, пару креветок отошли (ну не знают они меры). А так усердно все скоблят и на здоровье не жалуются
Элька вне форума   Ответить с цитированием
Старый 20.05.2012, 17:12   #6
Местный

Вы сказали Спасибо: 331
Поблагодарили 736 раз(а) в 248 сообщениях
Leo N на пути к лучшему

Без хороших кормів можна розводити хіба що найпростіших неокардинок, чи макробрахіумів, які жеруть все підряд. Зі свого скромного досвіду утримання і розведення креветок можу константувати факт, що будь які, хоч трішки вибагливіші креветки, без якісної води, спеціальних підкормок і вітамінів довго не протягнуть і, тим більше, розмножуватися не будуть.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Не мав часу, при написанні цього коментаря, щоб перерахувати корми, які використовую, тому доповню його тепер.

Своїх креветок годую спеціалізованими кормами JBL NanoPrawn, Tropical Shrimp Sticks і, як дуже ефективну рослинну підкормку, використовую Tropical Super Spirulina Granulat. Чергую всі ці перераховані корми, слідкуючи, щоб креветки їх з’їдали протягом кількох годин без залишку. Осіннє листя волоського горіха, груші, яблуні присутнє у моїх акваріумах з креветками постійно - тільки "скелетики" від листків викидаю, замінюючи їх на нові листки. Час від часу кладу шматочок кабачка, огірка, чи приварений салат або листочок капусти.

P.S. До речі, на цьому відео видно, що залишається з листя після тижневого перебування в креветочнику: http://www.youtube.com/watch?v=tSYrjM160YU

Последний раз редактировалось Leo N, 22.05.2012 в 14:17. Причина: Доповнення
Leo N вне форума   Ответить с цитированием
Эти 3 пользователя(ей) сказали Спасибо Leo N за это полезное сообщение:
Beck (27.05.2012), Vodnik (27.05.2012), тешнер (08.09.2012)
Старый 27.05.2012, 20:39   #7
Местный

Beck на пути к лучшему

Leo N, дуже вам вдячний за те що поділились своїм опитом, цікаво взнати нову інформацію. А листя ви як ошпарюєте чи тільки промиваєте?
Этот пользователь сказал Спасибо Beck за это полезное сообщение:
Leo N (28.05.2012)
Старый 28.05.2012, 03:07   #8
Местный

Leo N на пути к лучшему

Beck, та що Ви, який там досвід, креветками займаюся ледь більше року, та й то поки що тільки неокардинами.
Що до листя, то може повторюсь, але беру виключно тільки осіннє листя, знімаючи його з дерев або піднімаючи з трави. Стараюся брати листя з дерев, які ростуть якомога далі від автомобільних шляхів. Якщо є потреба, чи вірніше підозра на зараження бактеріями, то перед згодовуванням пропускаю його через мікрохвильову піч (30 секунд). Якщо ж листя чисте, то тільки досушую його і пакую у поліетиленові мішки, та користуюся ним аж до наступної осені.
Этот пользователь сказал Спасибо Leo N за это полезное сообщение:
Beck (02.06.2012)
Старый 02.06.2012, 17:57   #9
Местный

Beck на пути к лучшему

от про мікрохвильову я ще не читав, я використовувати листя дуба думаю які зібрав минулого року от тільки я його лише зклав і все перед використанням думаю лише ошпарити побачу що вийде.
Старый 03.06.2012, 03:50   #10
Местный

Leo N на пути к лучшему

Beck, прочитайте про листя дуба:

Цитата:
Сообщение от Leo N
Дуб (Quercus). Властивості і спосіб використання аналогічний горіху, тільки менш виражена антибактеріальна дія. Що до декорування спеціалізованих біотопних акваріумів, то тут у дуба конкуренції немає - його листя зберігається у воді найдовше, бо при сприятливих умовах навіть до кількох місяців. Що до споживання у їжу, наприклад, тими ж анциструсами, то має певну ваду, бо досить крихке і, ламаючись на шматки, заважає потім проводити сифонку дна.
Этот пользователь сказал Спасибо Leo N за это полезное сообщение:
Beck (03.06.2012)
Ответ